23 Nisan 2013

Ttnet Kısa Zamanda Hukuk!

Sevgili Ttnet;
Ttnet'ten almış olduğum Adsl'mi 5 aralıkta kapatma başvurusunda bulundum. Adsl kapandı ancak 118 tl fatura geldi. Ocak ayında itiraz ettim neden böyle olduğu ile ilgili bilgi alamadım.
İtirazıma istinaden faturam 88 TL ye düştü ancak ben 5 günlük kullanım zannederek düzeltilmesini talep ettim.


28 Aralık son ödeme tarihli faturam ve ocak ayında yapmış olduğum itiraza istinaden 18 martta icraya verdiler. Bu durum trajikomik bir olaydır. Çoğu iletişim firmasından bunu beklerdim ancak Ttnet'in böyle bir iş yapacağı aklıma gelmezdi ayrıca bulunduğum yerde çalışan personelin bilgisizliği beni çileden çıkardı. Ttnet lütfen kendinizi düzeltiniz ve daha iyi bir hizmet veriniz.!

Nurettin 133 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön