29 Mayıs 2014

TTNET Kesinti Yaşatıyor

2 aydır kesinti yaşıyorum. 2 dk geliyorsa internet 5 dk yok. 10 dk geliyorsa 20 dk yok. Arıyorum müşteri hizmetlerini arıza kaydı oluşturuyorlar, 2 ay geçti henüz gelmediler. Geleceğiz diyorlar problemin sebebini soruyorum kendileride bilmiyorlar. Modemi değiştirdim kabloları değiştirdim fakat düzelme olmadı. Kendileride bilmiyorlar kesintinin neden kaynaklandığını, sistemden de görebiliyorlar. Yasal hakkım yok mu diyorum birde yok diyorlar.

Ramazan 226 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan29 Mayıs 2014

    Sayın TTNET yetkilileri sizinle görüştük sorunun çözüldüğünü söylediğiniz fakat hala sorumuz devam etmektedir. kesintiler yaşıyoruz

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön