13 Mayıs 2013 #1793060

Ttnet Kesinti Problemini Çözmüyorlar!

İnternet bağlantısında kesilmeler olduğu için defalarca şikayette bulunmama rağmen herhangi bir çözüm üretilmemiştir ( kesintinin sebebini ve çözümünü defalarca yazılı olarak anlatmama rağmen; sorun bağlantı hızını arttırmalarından kaynaklanıyor, altyapı yetersiz olmasına rağmen 4 mbps olan hızımı ısrarla 6 mbps ye çıkarıyorlar.


Şikayet edince 4 mbps ye düşülüyor, 5-10 gün sonra tekrar 6 ya çıkarıyorlar )
Taahhütüm dolunca derhal sözleşmemi bitireceğim. Bu şikayeti yazana kadar abartısız en az 10 defa kesinti oldu. Vermedikleri hizmet karşılığında ayda 60 TL paramı alıyorlar, helal etmiyorum.

Nuh 27 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön