01 Ağustos 2014

TTNET Kesilmiş İnternet Hattı İçin Sürekli Fatura Gönderiyor

Kesilmiş internet hattım için sürekli fatura gönderimi yapıldı defalarca TTNET hizmet merkezine Telekom'a başvuruda bulundum sorunumun çözümü için yardımcı olmadılar en sona icra kağıdı gönderildi. Ben sadece ilk iki faturayı öderim kullanmadığım internetin faturasını kesinlikle ödemem ödemeyeceğimde bana çözüm yolu bulunmasını istiyorum.


Tekrar ediyorum sadece ilk iki faturayı öderim gerisi beni ilgilendirmiyor bu şekilde çözüm bulursanız benimle irtibata geçebilirsiniz aksi takdirde gerek yok.

Ömer 128 Okunma

Cevaplar

 • Ömer19 Ağustos 2014

  Herhangibir çözüme ulaşamadık. Sadece 2-3 defa aradılar kaydınız gerçekleştiriliyor dendi çözümle alakalı bilgi verilecek dendi hala bir cevap alamadım bekliyoruz.

 • Ömer19 Ağustos 2014

  kimse bir çözüme varamadı aradıkalrında kaydınız yapılıyor sonucu size bildirilecek denildi ama hala bir cevap alamadık.

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Ağustos 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Ağustos 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön