25 Şubat 2013

Ttnet Kesilen Para Hakkında Bilgi Alamıyorum!

2125510*** Numaralı Ttnet Adsl kullanıcısıyım, Garanti kredi kartı hesabımdan 3x3 olmak üzere her ay 20. 00 Tl para kesilmektedir. Bu kesilen para hakkında hiç bir bilgim yok. Hesabımda ise otamatik ödeme talimatı vermedim. Ttnet ile görüşmelerimde kesilen para hakkında bilgi alamıyorum. Benden kesilen toplam 60 Tl ne parası olduğunu öğrenmek istiyorum. Bu haksız paranın geri iadesini ve nededini talep ediyorum.

Salim 27 Okunma

Cevaplar

 • Salim30 Mart 2013

  ilgili tarihlerde göndermiş olduğum şikayetim üzerine bende ne olduğu belirsiz TTNET ANKARA KURUMSAL adı altında kesilen para hakkında halen bir bilgi alamıyorum.bu paranın kendime ait olan kredi kartımdan benim bilgim dışında para kesdiniz.ek kısa zaman da bununla ilgili bilgi alamassam ,elindeki banka extraları ile istanbul çağlayan adliyesine suç duyurusunda bulunacağımı tarafınıza beyan ederim.

 • Salim11 Mart 2013

  konuyla ilgili bir sonuç çıkmadı , ttnet adsl banka hesabımdan çekilen 60tl nin ne parası olduğunu öğrenmek istiyorum , çekilen tutarın banka extası elimde mevcudtur.istenildiğinde gönderebilirim

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön