13 Şubat 2014 #2291481

TTNET Kendi Yetkilisinin Beyanını İnkar Ediyor!

TTNET kendi yetkili çalışanının verdiği beyanı etik olmayan şekilde inkar ederek, son 3 aydır fatura kesmeye devam ediyor. Hattın D-Smart'a aktarımını gerçekleştiren TTNET yetkililerinin 23 Kasım'da hattı transfer için geldiklerinde beyan ettiğine göre, müşterinin bu aktarım ile ilgili olarak herhangi bir işlem yapmaması gerekiyordu.


Sırf bu nedenle herhangi bir iptal vs. girişiminde bulunmadım. Son 20 gündür hakkımı arayarak bu tarih itibari ile kesilen faturaların iptalini talep ediyorum, ama buna rağmen TTNET kendi çalışanlarının beyanını ve yönlendirmesini inkar ederek fatura kesmeye devam ediyor. 20 gündür kendimi paralamama rağmen 2 gün önce bir fatura daha geldi.

Erhan 29 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön