12 Eylül 2013 #2008310

TTNET Kendi Yaptığı Hatayı Bana Mal Etti!

TTNET tarafından yaklaşık olarak 2 hafta önce arandım ve hiç olmayacak şekilde ağrısız başıma dert alıp 1 haftadır uğraşıyorum ama çözüm yok. Bunun nedeni ; İlgisiz ve sorunun çözmekten ziyade sorunu müşterinin üzerine atarak olaydan sıyrılmaya çalışan ''Müşteri temsilcileri '' olduğu kanaatindeyim. 6-7 Defa şikayet kaydı oluşturdum belki biri yardımcı olur diye ama yok. Yardımcı olmayı geçtim bana resmen bunak muamelesi yapıyorlar.


Arkadaşlar 2 tane üniversite okumuşum. Ben kim tarafından aranıp ne söylenildiğini bilmeyecek düzeyde biri değilim. Bundan sonra üyeliğim bitsin, kesinlikle ama kesinlikle interneti kablolu veya kablosuz kullanmayacağım. Cezayı ödeyeceğim hakkımı helal etmiyorum.

Ahmet 169 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön