04 Mayıs 2015

TTNET Kendi Problemleri Olmasına Rağmen Cezai Tutar Veriyorlar

İnternet hattımı taşındığım yeni evime taşımak istedim. Tüm işlemleri tamamladım ama bulunduğum apartmana hat çekilememesi dolayısıyla internet bir türlü gelmedi. Türk Telekom yetkilileri bu durumda kapattırmam gerektiğini ve problemin altyapı kaynaklı olduğundan cezai tutar ödemeyeceğimi ve çıkan faturaların da düşüleceğini belirtti.


İlk gittim dilekçeye kadar yazdım ama TTNET elimize ulaşmadı dedi. Bir daha gittim dilekçeniz sistemde TTNET kaynaklı sorun denildi. Sonra TTNET'i aradım dilekçeyi şu numaraya fakslayın ve altınada altyapı problemlerinden dolayı iptal ettiğim için çıkacak para cezasına itiraz ediyorum yazın denildi yaptım ama buna rağmen bugün hala cezası var diyorlar.

Alev 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 05.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön