05 Nisan 2013 #1727265

Ttnet Kendi Kampanyasına Sahip Çıkmıyor!

Kayseri ili Kocasinan ilçesi Mevlana Mah. Türk Telekom bayisi reklam afişinde şubat ayı içerisinde Telefon+6 GB internet+3 ay Tivibu hediyeli 22 tl. kampanyasına üye oldum. İnternet ve telefon şubat 19 da evime bağlandı. Mart ayının ilk haftasında Ttnet tarafından cep telefonuma fatura bilgisi geldi borcunuz 54. 75 tl. yazılıydı.


Durumu bayiye bildirdim ama sorunun Türk Telekom da olduğu tarafıma bildirildi. Kayseri Türk Telekom müd. çözüm masasına ve Türk Telekom Genel Müd. müşteri hizmetlerine şikayetlerimi ilettim. 15 gün sonra tarafıma olumsuz cevap verdiler. Şimdi Soruyorum bu 22 tl. kampanyayı bayi kendi kafasından mı çıkardı, Türk Telekom niçin kampanyasına sahip çıkmıyor?

Muzaffer 33 Okunma

Cevaplar

  • Muzaffer14 Nisan 2013

    Şikayet başvurularıma devamlı olumsuz cevap veriyorsunuz. Bir tek sorum var neden bayinizden durumu sorunun nereden kaynaklandığını sormuyorsunuz? Çokmu zor!!! Kayseri/Kocasinan Mevlana Mah. TTNET Antep bayisi

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön