19 Nisan 2013 #1752542

Ttnet Kendi İptal Ettiği Aboneliğe Habersiz İlamsız İcra Takibi!

Onlarca şikayete ve faydalanılamayan hizmete rağmen, çözülmeyen sorunlara rağmen, hat iptal talebini gerçekleştirmeyip daha sonra kendi kendine iptal eden sevgili Ttnet ve Tivibu...


Tüm bunların yanında sorun çözülmemişken ilamsız icra takibi başlatmak yıllardır ticaretin içinde olan bu kadar büyük bir firmaya inanın yakışmıyor.


Mevcut borç + 200 TL kapatma ücreti (yazılı hiç bir evrağımız olmadan kapatılan hizmete dair) + 400 TL avukatlık ücreti hak mıdır?


İlamsız icra takibi hakkımız, borcu ödeyin sonra itiraz edin gibi anlamsız telefon görüşmelerinden sonra yarın bu borcu ödeyerek Tüketici Mahkemesine hem maddi hem de manevi tazminat için başvuracağımı bilmenizi isterim.


Saygılarımla.

Murat 101 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön