07 Şubat 2014 #2281090

TTNET Kendi Hatasını Müşteriye Yüklüyor!

5.2 tarihinde abonelik işlemlerim onaylanmış, bana hiçbir bilgi verilmemiş. 6.2 ta ben arayarak şifre öğrenme çabasına girmişken tüm bilgileri verdiğim halde bana kendilerinin hiç alakasız bir adrese beni kaydetmeleri neticesinde, güvenlik eksikliği nedeniyle şifremi vermemeleri ile başladı her şey. İptal istediğimde Telekom'a gitmem gerektiği belirtildi. 3 Telekom gezdikten sonra adresi kendileri hatalı girdiklerini aboneliğimi devam etmemi istediler.


Kabul etmedim. Henüz 16 saat bile geçmeden adıma fatura çıkacağı bilgisi verildi. Ofisimizde de bütün işlemler bağlantı kopma nedeniyle yarım kalıyor. Bence kapatın siz bu TTNET i. Bilenler gelsin.

Demet 58 Okunma

Cevaplar

  • Demet05 Mayıs 2014

    kesinlikle olumlu bir sonuca ulaşamadım. ve kendi hatalarının bedelini utanmadan benden tazmin ettiler. Helal edemeyeceğim.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön