05 Şubat 2014 #2276557

TTNET Kelime Oyunu Yapıyor!

3-4 Yıllık TTNET abonesiyim. Geçen yıl bir kampanya yaptıklarını 2 yıl taahhütte bulunursam ilk yıl 60 tl den diğer yılda yine yürürlükte olan kampanyadan yararlanacağım söylenmiştir. Bu zamana kadar hep 60 tl ödediğim için yine aynı olacağı düşüncesiyle kabul ettim. Lakin ilk yıl bittiğinde normal tarife ücreti olan 113 tl den 1 yıl devam edeceğim söylendi ve 87 tl lik kampanyaya dahil edebileceklerini belirtmişlerdir.


Burada sıtmayı gösterip nezleye razı etme politikası ile haksız kazanç elde etme yoluna gitmişlerdir. Yeni abone olan 63 tl ye sınırsız yalın pakete üye olurken ben borcunu zamanında ödeyen eski bir abone iken bana yüksek fiyat uygulanmıştır.

Murat 67 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön