11 Mayıs 2013 #1791982

Ttnet Kazanmakmak Üzerinde Aboneliğim Görünmüyor!

Telekom hattım açıldığından beri Kazanmakmak üzerinde TTNET aboneliğim görünmüyor. Defalarca kayıt oluşturdum ama sonuç alamadım,son bir aydır kayıtlarımı kaydediyor ve bununla ilgili gelen mail ve mesajları saklıyorum.Hukuki açıdan hakkımı arayacağım,tüketici olarak gereğinin yapılmasını sağlayacağım.

Murat 74 Okunma

Cevaplar

 • Murat17 Mayıs 2013

  Gerekli bilgilendirme konusunda sorun yok her zaman gerekli bilgilendirme hem ttnet tarafından,hemde telekom tarafından gerçekleştiriliyor ztn fakat sorunum hiç bir zaman giderilmiyor.Bana bilgilendirme yapmayın sadece sorunumu giderin.

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Murat13 Mayıs 2013

  ilgili birim tarafından kontrollerinzi sürekli devam ediyor zaten fakat sonuç yok.Hattımı geçen sene açtırdım ve açıldığından beri bu durum böyle kaç defa kayıt oluşturdum bilemiyorum ama dediğim gibi kayıtlarımı kaydediyorum artık mail ve sms olarak saklıyorum şuanda 4 adet oldu bir kaç tane daha olduğunda hukuki süreci başlatacağım,bu kadar aldatmaca olmaz..

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön