12 Ekim 2015

TTNET Kaynaklı Olan Arıza 5 Gündür Giderilmiyor!

Beş gün önce bakım çalışması nedeniyle internet bağlantımız kesilmiş olup daha sonra bakım tamamlanmasına rağmen internete erişim sağlayamadık. Problemin tarafınıza bildirilmesine rağmen 5 gün boyunca giderilememiş olması veya giderilmesine yönelik bir çalışmanın yürütülmemesi tarafımız adına üzücü, kurumunuz adına da kötü bir durumdur.

TTNET kaynaklı olan bu problemin ivedilikle giderilmesini ve arıza süresince internet kullanımından mahrum kalmamız nedeniyle gerekli günlere ait tutarların tespit edilerek tarafımıza iadesini ve iadenin bir sonraki faturadan düşülmesini talep ediyorum.

Ragıp 19 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ekim 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön