19 Kasım 2013
Yorum Yap
#2123139

TTNET Kapattırdığımı Sandığım Kullanmadığım İnternetim Parasını İstiyor!

Kullanmadığım internetin parasının peşine düştün TTNET! Temmuz ayında internetimi kapattırmak için TTNET'i telefonla aradım, telefonda kapattıklarını bildirdiler ve bütün borçlarım ödenmişti. Görüşmenin sonunda ıslak imza için de gidersiniz dediler ama ben bunu formalite olarak aldım kapatma işlemi tamamlandı bilgisini aldığım için içim rahat bir şekilde kapattım.


Meğer temmuz ayından bu zamana kadar bizim borcumuz birikmiş ve hiçbir uyarı hiç bir telefonla arama gelmedi bize. Aylar sonra bana gelen bir SMS'le farkettim ki benim borcum varmış, hem de
3 aylık, 20 gündür telefonla destek istiyoruz her seferinde sizi arayacağız deyip geri dönmüyorlar.

Sevim Sevim 39 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Sevim20 Kasım 2013

    Beni hala arayan yok sürekli formalite mailleri alıyoruz, TTNET daha kaç kişiyi böyle mağdur etmeye devam edecek

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler