03 Şubat 2014 #2272651

TTNET Kapattırdığım İnternet'in Faturasını Ödüyorum!

Mart ayında Türk Telekomun Kadıköydeki merkezinde internetimi kapatmaya gittim ve orada çalışan kişi benim internetimin kapatıldığını söyledi. Fakat temmuz ayında gelen 245 TL fatura ile şok oldum! Dükkanımda bilgisayarım dahi olmamasına rağmen ve bu interneti kullanmama rağmen resmen haksızlık yapıldı. Zaten verilen internet hızının kalitesi çok tartışmalı. Bunun üzerine faturayı daha fazla "borç" çıkartmamaları adına ödedim şikayet dilekçesi verdim, fakat herhangi bir geri dönüş yapılmadı. Mağduriyetimin giderilmesini arz ederim.

Taylan 57 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön