12 Nisan 2013 #1740132

Ttnet Kapattığımız Halde Fatura Gelmeye Devam Ediyor!

Evimize Ttnet aldık hızını beğenmedik bayisine gidip kapattırdık. Modemi de teslim ettik. Kapattırdığımıza dair evrak aldık modem teslimi için evrak vermediler. 26 şubat 2013 Fatura gelmeye devam edince 444 lü numarayı aradık kapama işleminin tamamlanmadığını söylediler aynı işlemi telefonda yaptık.


Tekrar fatura gelince yine 444'lü numarayı aradık. Kapattırma işleminin olduğunu ama modemi kullanıyor göründüğümüzü söyledi ve bizim kapatma olayımızın 4 nisan itibari ile olduğunu 1 faturanın daha geleceğini söylediler ayrıca tekrar bayiye gidip dilekçe vermemizi söylediler. Maddi ve manevi zarar gördüm. Şikayetçiyim.

Ayşe 310 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön