09 Nisan 2013

Ttnet Kapattığım İnternetime Fatura Göndermeye Devam!

12.02.2013 tarihinde iptal edilen ADSL ve Tivibu üyeliğimin daha kırkı çıkmadan 3. ve 4. ay da iki adet faturası gelmiş bulunmaktadır. Bu faturalar benim ikamet ettiğim evime değil Antalya da ki ailemin evine gitmekle beraber, internetten mail yoluyla bilgilendirme bile yapılmamıştır.


Şubat 2013 tarihinde Denizli Kınıklı şubesine iptal için başvurdum. Bana taahhütümün bittiğini verdikleri modem ve tivibu cihazını getirirsem iptali gerçekleştireceklerini söylediler, hatta bir kısmı iade edilmek üzere 180 tl civarında fatura ödedim. Daha sonra iptalim gerçekleşti ve hattım kapandı. 10 gün sonra iptal edilmiştir zarfı geldi. Sayın TTNET benden haksız yere almak istediğiniz faturaları ödemiyorum.

Cihat 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından 10/04/2013 tarihinde SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön