20 Şubat 2013 #1642578

Ttnet Kapattığım İnternet Faturasının İade Edilecek Parasını Alamıyorum!

2 ay önce ödediğim ve kapattığım internet hattımın ön ödemeli faturasının kalan tutarını defalarca kez aramama ve hesap bilgisi vermeme rağmen bana geri iade etmediler. en son 2 şubat ta 7 iş günü içerisinde yatıracaklarını söylediler yatmadı. 15 Şubatta tekrar aradım tekrar 7 iş günü içerisinde dediler. eft de yoğunluk olduğunu söylediler. ben yatırırken 28 aralık son ödeme tarihi olan faturamı bir kerede 20 aralıkta yatırdım. hala bekliyorum...

Rahim 20 Okunma

Cevaplar

  • Rahim22 Şubat 2013

    daha öncede yazmıştım. 2 ay önce ödediğim ve kapattığım internet hattımın ön ödemeli faturasının kalan tutarını defalarca kez aramama ve hesap bilgisi vermeme rağmen bana geri iade etmediler. en son 2 şubat ta 7 iş günü içerisinde yatıracaklarını söylediler yatmadı. 15 Şubatta tekrar aradım tekrar 7 iş günü içerisinde dediler. eft de yoğunluk olduğunu söylediler. ben yatırırken 28 aralık son ödeme tarihi olan faturamı bir kerede 20 aralıkta yatırdım. bana msj atarak tekrar ıban numarası istiyorlar !!!!! 3 gün önce gönderdim. hala bekliyorum... sanırım eft hatları dolu. oyalıyorlar. ödemiyorlar.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön