12 Ocak 2015

TTNET Kapattığım Aboneliğe Fatura Gönderiyor

TTNET ağustos ayında kapattığım mobil hattın faturasını hala göndermektedir. İşin ilginç yanı bunu bir ay yapıp bir ay yapmamaktadır. Kasım ve Aralık aylarının örneklerini ekte bildiriyorum. Durumu firmaya bildirmeme rağmen hala sorun devam ediyor. Aldıkları fazla ücreti de geri ödememektedirler. Aynı durum ekim ve eylül ayları içinde geçerli.

Mehmet 100 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet14 Ocak 2015

    Sorun çözülmemiştir. TTNET Mobil Fatura adı altında geçmesine rağmen TTNET faturanın kendisi ile ilgili olmadığını söylemektedir.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön