14 Şubat 2013 #1630603

Ttnet Kapatınca Son Faturayı Bankadan Ödetmiyor!

Ttneti hiç kullanmadan kapattırdım. 220 tl toplamda para ödeyeceğim. Hesabım kapandı ama son faturayı yani 162 tl cezayı internet bankacılığından veya 4440375 üzerinden ödeyemiyorum. Zorunlu olarak işimden izin alarak Beşevler Türk Telekoma gidip yatırmam gerekiyor. Bu uygulamayı şiddetle kınıyorum. Btk ve diğer kurumlara suç duyurunda bulunacağım.

Hürol 62 Okunma

Cevaplar

  • Hürol16 Şubat 2013

    TTnet bana teşekkür eden bir mail göndermiş. Başka da bir şey göndermediler. Resmen alay ediyorlar. Sornu çözme niyetleri yok. İki defa telekom müdürlüğüne gitmeye zorluyorlar. 1. kapatmak için, 2. cezayı ödemek için. Unutmasınlarki ben daha 30 sene internet abonesi olcağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimizin şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön