21 Ocak 2015

TTNET Kapatılmayan ADSL!

Tayin dolayısıyla kapattığım ıslak imza ve modem teslim ettiğim ADSL hattım 6 ay geçmesine rağmen kapatılmıyor. Ayrıca defalarca faks gönderdim. Sürekli ertelenip duruyor ve fatura çıkarılıyor. Ne yaparsanız yapın Telekom'a bulaşmayın. Alternatifleri olmadığı için her türlü keyfi uygulama var. Açmak isterseniz 5 dk sürer. Kapatmak altı ay. Ayrıca sabit ücret falan da yok sabit faturanız ne kadarsa her ay 20 TL fazla ödersiniz.

Ali 178 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön