30 Ağustos 2013 #1984184

TTNET Kapatıldı Dedikleri Eski Aboneliğe Yine Borç Çıkardı!

Yaklaşık 1 yıl kadar önce TTNET interneti için bilgimiz olmadan yaptıkları zamlar ve ekstra çekimler için kapatmıştık. Kapatma işlemini telefon ile yaptık ve telefondaki TTNET çalışanı bize internet hattımızın tamamen kapatıldığını söyledi.


Bunun üzerine bize çıkardıkları tüm borçlarımızı ödedik. Ancak şuan olayın üzerinden yaklaşık
1 yıl geçti ve TTNET bizi arayarak bu süre boyunca devam eden borcumuz olduğunu ve 2 gün içinde ödemezsek yasal takip başlatılacağını belirttiler.


Meğer internet hattımız kapattırdığımızı sandığımız günden beri açıkmış ve aynı zamanda TTNET
müzik aboneliğimiz de varmış! Nasıl bir şirkettir bu anlayamadık.

Gözde 45 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön