30 Ağustos 2013 #1983796

TTNET Kapatılan Üyeliğe 2 Yıl Sonra Fatura Gönderdi!

20.07.2011 tarihinde iptal etmiş olduğum 18351*** hesap numaralı TTNET hizmetime ait ödenmemiş 38,55 TL borcum olduğuna ait bugün 29.08.2013 tarihinde bir posta aldım ve borcun faizi ile birlikte 13.09.2013 tarihine kadar ödenmemesi durumunda yasal takip başlatılıp mahkeme icra masrafları ve avukat ücretleri gibi şeylerin tahsil edileceğine dair yazı yazmışlar.


Şimdi şunu soruyorum ben hesabı kapatalı 2 yıl olmuş yeni evime taşınmışım, o tarihten sonra bana yeni adresimde bu tarihte ulaşabildilerse neden şimdiye kadar ulaşılmadı da 2 yıl beklendi. Ben hesap kapatılırken borcum var mı diye sorduğumda neden borcunuz yoktur denip sonrasında bana borç çıkartıldı.

Hakan 120 Okunma

Cevaplar

  • Hakan02 Eylül 2013

    ttnet bana yukardaki bahsedilern hiç bir durumu adam gibi iletmedi beni arayıp aksaklıklardan bahsediyor (posta ulaşmamış olabilir ve başka başka şeyler )yani bana bu aksaklıktan dolayı faizinide siz ödeyeceksiniz diyorlar açık açık hakkımı helal etmiyorum deyincede konuşma kaydediliyor beyfendi diyorlar ben hakkımı helal etmeyi size mi sorcam benim ALLAH ile aramdaki birşey ve tekrar diyorum hakkımı helal etmiyorum sizlere ttnet bir daha da kullanmam kullanmayında

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön