04 Nisan 2013 #1724452

Ttnet Kapatılan Hatta Fatura!

Ttnet adına Selçuk Çakabey iletişimden hattı alırken sadece 1 nüsha sözleşme imzaladık ancak 1 ay sonra kapattırdık. Kapatılmış olan hatta yaklaşık 1 yıl sonra 4 aylık fatura yansıtılmış ve bunun sebebi taahhütmüş. Oysa biz taahhütlü almadık ve taahhüt geçen sözleşmenin kopyasını aldığımızda yazı ve imzanın bize ait olmadığını gördük.


Buna keza bir diğer nüshada da bir imza var ancak bu imza da bize ait değil ve tek imza attığımızdan eminiz. Üstelik bizden habersiz düzenlenmiş olan 2 ayrı sözleşmedeki yazıların karakterlerine bakıldığında onlarda ayrı kişiler tarafından hazırlandığı besbelli. Ancak çözümü sonuca götürebilecek bir yetkili yok işin içine birde icra girdi. Adalet yerde kalmaz!

Volkan 317 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön