13 Eylül 2013 #2010239

TTNET Kapanmayan Abonelik!

TTNET 1954***2 şikayet nolu Sikayetvar com’a yazdığım yazıma istinaden şikayet ile ilgili sorun devam etmektedir. Bir bayan aradı hattınız iptal oldu demiştir. Buna rağmen son ödeme 27 Eylül olan 17,25 TL tarafıma fatura gelmiştir. TTNET hattımın kapanması ile uğraşıyorum bu faturayı ödemiyorum.


Benden ıslak imza istediniz işyerimi kapatıp, 4 saat onunla uğraştım defalarca tarafınızı
telefonumdan aradım ve hala bu sorun ile uğraşmaktayım. Maddi ve manevi
zararlarım oluştu. Bu zararların tarafınızdan karşlanmasını talep ediyorum. Konu
ile alakalı Tüketici mahkeme heyetine müracaat ta bulunacağımı bildirir gönderilen faturanın iptalini, hattımın kapatılmasını talep ediyorum..

Naci 108 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Ekim 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Naci19 Eylül 2013

  2 aydır uğraşmama rağmen iptal olmayan internetim ile alakalı bayan arayıp kampanyalardan bahsetmesini anlamış değilim ıslak imzaları kendilerine faksladığım halde neden 2 ay süredir internetim kapatılmıyor ve tarafıma kullanmadığım internet ile ilgili fatura gönderiliyor......

 • Naci16 Eylül 2013

  Islak imzalı evrakları taraflarına gönderdiğim halde hala sonuçlanmımıştır.

 • Naci13 Eylül 2013

  İyi tamam 2 ay daha inceleme sürer tekrar bir fatura gelir böyle devam eder gider 2 aydır inceleniyor inceleme yapacağına hattımı kapat

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön