15 Nisan 2013 #1741942

Ttnet Kapama İşleminde Zorluk Çıkıyor!

Hepnet4 paketi kullanıcısıydım. 13.04.2013 tarihinde aboneliğimin mobil olan kısmını iptal ettirmek için Ankara Mamak'ta bulunan 78 nolu Ttnet bayi Ş**** Y. (ttnet ofisi tüm işlemler için yetkili) gittim. Ttnet ile ilgili tüm işlemleri yapabildiklerini ama kapamayı yapamadıklarını söylediler. Gerekçeleri de tarayıcıları yok muş.


Tüm işlemleri yapan hattı açan devir nakil her şeyi yapan ofis kapama işlemini yapamaz mı? Tüm bunların ttnet ekranından yapıldığını biliyorum. Mazeret tarayıcı ise açtığı hattın evrağını nasıl tarayıp gönderiyor Ttnete. Bilinçli olarak yapmadıklarını düşünüyorum..

Uğur 22 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön