28 Ocak 2014 #2261630

TTNET Kapalı Olan İnternet Hattıma Gelen Faturalar

Ağustos 2013 tarihi itibari ile TTNET şehir dışı taşınmam sebebi ile TTNET faturamı 6 aylık süre içinde dondurdum. Fakat TTNET benim dondurduğum faturama sürekli fatura göndermeye devam ettiğini İnternet sitesinden öğrendim. Yetkili arkadaş ile görüşmem de Tivibu üyeliğimin olduğunu ve bunu borcu olduğunu iddia ediyor. Fakat benim hattıma hiç bir şekilde Tivibu hizmeti bağlanamadı.


Daha doğrusu bağlayamadılar sistem uyuşmazlığı yüzünden. Bunun üzerine TTNET yetkililerini arayarak durumu izah ettim ve Tivibu üyeliğimi iptal ettirmek istediğimi söyledim. Bunun üzerine hala fatura gelmeye devam etmiş ve benden bu faturanın tahsil edilmesi gerektiğini savunuyorlar.

Mahmut 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön