07 Mayıs 2013 #1781923

Ttnet Kapalı İnternete Gelen Fatura ve Çözümsüzlük!

Ttnet firmasının kullanıma kapattığı internete hiçbir taahhüt bulunmamasına rağmen halen fatura gelmektedir itiraz ettiğimde bana 48 saat içinde dönüş yapılacağı söylendi 1 hafta olmasına rağmen dönüş yok ve aboneliğimi iptal ettirmek istediğimde faturaların ödenmeden iptal edilemeyeceğini söylediler bu sorunu çözmedikleri taktirde gerekli hukuki yollara başvuracağım.

Mustafa 28 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa09 Mayıs 2013

    Bilgilendirme olarak kapalı internete gelen faturaların iptal edilemeyeceğini belirttiler firmaya vermediği hizmetten ötürü teşekkür ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön