12 Nisan 2013 #1739550

Ttnet Kapalı İnternete 2 Aylık Borç!

Aralık Ocak Şubat faturalarını ödemediğim için kapanan internetimin borcunu bu sabah ödemek için gittiğimde bana 5 fatura borcunun olduğu söylendi. Hayır, hem borcundan dolayı kapalı dediğiniz hattımın hem de mart ve nisan ayı için nasıl 140 tl daha borç çıkarıyorsunuz? Nasıl bir şirket politikanız var anlamıyorum. İnsanları zorla diğer şirketlere yönlendirdiğinizin farkında olmanız da çok güzel.

Suzan 20 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Suzan12 Nisan 2013

    Hayır ödememe rağmen hala da kapalı. Siz geri dönene kadar borcundan dolayı tekrar kapanır.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön