11 Şubat 2014 #2287873

TTNET Kapalı Hatta Fatura Geldi!

TTNET'ten ADSL ve telefon hizmeti alıyordum. Taahhüdümün bitmesine yaklaşık 20 gün varken başka bir yere taşındım. TTNET taşındığım yerde ADSL altyapısı yok deyip, bana hizmet sağlamadı. Ankara Genel Müdürlüğüne dilekçe verdim.


Herhangi bir cezai işleme maruz kalmadan aboneliğimi iptal ettirmek istedim. Ancak yine taahhüdümün bitmesini beklediler. Aboneliğim sonlandı ancak yine de 15 lira civarı fatura geldi. Aslında 15 günlük faturayı ödememem lazım. Yani 35 lira alacaklıyım.

Ömer 67 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön