04 Eylül 2013 #1992106

TTNET Kapalı Hatta 6 Yıl Sonra Çıkarılan Borç!

10191****29 müşteri numarası ile TTNET'ten 183528****3 hizmet numaralı hattıma ait tüm borçları 29.11.2007 tarihinde Bornova Türk Telekom'da ödeyerek hattımı kapattırdım. 03.09.2013 tarihinde bu hatta ait 49,65 TL lik bir borcum olduğu ve ödenmediği taktirde icra takibine başlanılacağına dair bir tebligat aldım.


Bunun üzerine aynı şubeye giderek konuyla ilgili bilgi aldım. Kapanan hattıma 28.12.2007 son ödeme tarihli bir fatura çıkarıldığını öğrendim. Bu borcun tarafıma o dönemde iletilmemiş olmasının yanı sıra kapatılan hatta bir sonraki dönem için fatura gelebileceği bilgiside verilmedi. Hatta TTNET'ten daha sonra açtığım farklı bir abonelikte dahi bu bilgi tarafıma iletilmedi. Şikayetçiyim.

Tunç 66 Okunma

Cevaplar

 • Tunç06 Eylül 2013

  Firmanız tarafından aranarak bilgilendirme yapılmıştır mailini atarak tamamen olayı geçiştirmeye çalışıyorsunuz.Bağlı olduğum şube ile görüşerek fatura detayı hakkında bilgi alabileceğimden başka bir bilgilendirme yapılmadı.Ben zaten bağlı olduğum şube ile görüştükten sonra buraya bu şikayette bulundum.İnsanları oyalayarak geçiştirmeye çalışılmakta.LŞikayetim devam etmekte ve haksız olarak tarafımdan tahsil edilen bu fatura geri ödenmediği sürece de bu şikayetim devam edecektir.

 • Tunç06 Eylül 2013

  Gerekli bilgilendirme yapılmıştır olarak geçiştirilen bir cevap hiç tatmin edici değil.Evet firmadan arandım ve bana bir sürü laf kalabalığından başka tatmin edici bir bilgi verilmedi.Bu ülkede para kazanmak bu kadar kolay olmamalı.İstediklerini istedikleri gibi kılıfına uydurarak izah ettiklerini düşünüyorlar.Hiç kimse bana bu faturanın izahını yapmaya çalışmasın.Bu ödedeğim bedel tarafıma iade edilmediği sürece bu olay benim için kapanmayacaktır.Hakkımı sonuna kadar arayacağımdan ve bu deneyimimi çevremdeki herkes ile paylaşacağımdan hiç şüpheniz olmasın

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Tunç06 Eylül 2013

  Şikayet sürecimde TTNET firması sadece cevap vererek ilgilenmiş olmak için otomatik mesaj gönderdi.Şikayetimde yalnız olmamam ve benim gibi binlerce abonenin kapanmış olan hattına yıllar sonra ödenmemiş borç çıkarılması farklı düşüncelerde olmama neden oldu.TTNET firmasına güvenim büyük ölçüde azalmış olup durumum ile ilgili bir çözüm olmaması halinde hukuki yollara başvurmanın yanı sıra tecrübelerimden çevremdeki insanlarında bilgilenmesini sağlayacağım

 • Tunç04 Eylül 2013

  Aynı diğer şikayet edenlere verildiği ve banada verilmesini beklediğim gibi standart , otomatik olarak gönderilmiş bir yanıt aldım.Bu işin peşini bırakmayacağım.Tüketici mahkemesine başvurular için gerekli araştırmaları yapıyorum

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön