19 Şubat 2013

Ttnet Kapalı Adsl Hattına 147 TL'lik Fatura!

1891000352 adsl hattımı 31.12.2012 tarihi itibarı ile kapattım. borcum olmadığı ve tarafıma yanlış fatura gönderilmesine rağmen borcum olmadığını herhangi bir ödeme yapmamam gerektiğini söylediler ve bayiye gittiğimde gerçekten ödenecek fatura yoktu. Sonra şubat 15 inde kapalı olan bu hatta 01-31 ocak 2013 tarihleri arası kullanım ücreti 147 tl fatura çıkardılar.

Bu nasıl bir iştir hiç mi doğru dürüst çalışacak personel yok bu teknolojinin bulunduğu yerde. Yani iptal etseler de bana bu kadar sıkıntı ve eziyet yaratan kuruma hiç mi hiç yaptırım yok. Ayıp demekten başka yapılacak şey yok. Daha önce de bir sürü sıkıntı yaşadım bu Ttnet'te.

Orhan 40 Okunma

Cevaplar

  • Orhan21 Şubat 2013

    ne bilgilendirmesi yapılmış fatura hatalı gönderilmiş görevlinizde bir açıklama yapamadı bilgisi olmadığı için kapalı hatta fatura çıkarmışlar oda modem faturasıymış ama ben onuda modemide iade ettim ama anlatamıyorum. buraya bilgilendirme yaptık deyip topu taça atıyorlar nasıl bir bilgilendrime yapılmış. açık ve net yazın ben nasıl yazıyorum sizde yazın..

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından görüşme sağlanarak bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön