27 Nisan 2013 #1764738

Ttnet Kapalı Aboneliğimi Açmışlar Kapamışlar Adli Süreç Başlatmışlar!

1851040009 ttnet aboneliğim yaklaşık 14-15 ay önce tamamen kapatılmış olmasına rağmen 2012 aralık ayında yeniden aktif hale getirdiğim(!) gerekçesi ile faturalandırılmış ve şubat 2013 tarihinde de aboneliğimi iptal ettiğim gerekçesi ile(!) faturalandırılma işlemine son verilmiştir. Bu süre içerisinde adıma fatura çıktığını bilmediğim için borcun tahsili adına hukuki sürecin başlayacağını belirten bir mesaj aldım.


İşim nedeniyle izin alıp şehir merkezine gidemediğimden, telefonda; bu süre içinde ne aboneliğimi açtırma durumum ne de iptal etmem söz konusu olmadığını belirtsem de icralık olmamak için mecburen! Hiç kullanmadığım yaklaşık bir buçuk yıl önce iptal ettiğim aboneliğimin borcunu ödedim.

İsmail 33 Okunma

Cevaplar

  • İsmail30 Nisan 2013

    Kasdedilen bilgilendirme tarihi nedir? nasıl bir bilgi mesajıdır. öğrene bilir miyim?...

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön