02 Aralık 2013

TTNET Kampanyaya Geçişim Sağlanmıyor!

Uzun süredir TTNET sınırsız fiber internet kullanıcısıyım. Ödediğim miktar fazla geldiği için kotalı tarifeye geçmek istiyorum ancak 3 kez arayıp talep etmeme rağmen sistemsel hata var diyorlar. Sözde indirimli olarak sistemde tanımlanmamış benim hesabım ama hala düzeltilmedi ve bana bilgi verilmedi ben hala ödememi yüksek fiyatlarda yapıyorum. Ve maalesef hangi sorunum olursa olsun ben TTNET'te bir sonuca ulaşamadım muhatap bulamadım.

Gizem 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön