15 Şubat 2013

Ttnet Kampanyalarda Sözü Edilmeyen Sonradan Faturalara Dahil Edilen Miktarlar!

25. 12. 2012 tarihinde yeni kampanya net limitsiz paket satın aldım aylık sabit ücret 64, 90 tl fiyatlı bu kampanyada tüm vergiler ve ödemeler dahil denildi. Telefon görüşmesi olduğunda faturaya yansıtılacağıda söylendi, ayrıca "ilk ay fatura gelmeyebilir 1 kaç günlük fatura olmaz bir sonraki aya ilave edilir bilginiz olsun" denildi. Ancak 6 günlük 33, 00 tl fatura geldi. "bu neyin faturası diye aradım ilk bağlantı ücreti ve 6 günlük hizmet bedeli dediler.


Şimdi ocak 2013 faturası geldi 64, 90 TL fiyatla 1 yıllık sözleşme yaptık ancak 70, 250 TL fatura geldi hani net limitsiz herşey dahil 64, 90 tl idi bu sözleşmede neden bahsedilmedi bu yanıltılma değilde nedir ben mağdur edildiğimi düşünüyorum.

Mücahit 70 Okunma

Cevaplar

 • Mücahit05 Mart 2013

  değerli yetkili yaptığınız kontrollerde ilgili birim tarafından SMS ile bilgilendirme yaptığınızı beyan ediyorsunuz ya sizden istirham ediyorum o mesajı SMS ile bilgilendirdiğiniz o mesajı birde buradan verebilirmisiniz buradan yayınlama durumunuz olursa belki benim yalancılığım iftiracılığım ortaya çıkar. neden korkuyorsunuz aalllllooooooooooo ttnet yetkilisi uyuyormusun bu mesaja cevap ver ben size haketmediğiniz sözleşmede yeri olmayan bir bedel ödüyorum o ödemenin iptalini istiyorum ben 64.90 tl lik sözleşme yaptım artısı beni ilgilendirmez konuşma varsa oda kabulüm ama bağlatı ücretini zaten baştan ödedim aidat diye bir şey yoktu nerden çıkardınız bu aidatı bu yaptığınız etik kurallarına uymuyor böyle davranma gücünü nerden alıyorsunuz birileri size dur diyemiyormu hesabını soramıyormu

 • Mücahit23 Şubat 2013

  15.02.2013 günü şikayet ettiğim konu için "çözüm için konuyu araştırıyoruz bilgi vereceğiz" diyorlar halen çözüme ulaşılamadı bu sorunum çözülmeyecekmi? insanları kandırmaya devam ediyorlar bunlar oyalama taktiğimi?

 • Mücahit18 Şubat 2013

  bakınız bende diyorumki ısrarla bana bilgi verilmemiştir mademki bilgi verdiğinizde ısrar ediyorsunuz verdiğiniz bilgiyi buradanda verin bende bilgi almadım diyerek inkar etmiş olmayayım", lütfen insanları kandırmayalım sözleşmelerde bağlantı ücretinden bahsedilmiyor ayrıca şunun bedeli ayrı ödenir denilmiyor kampanya bedeli 64,90 diyorsanız 64,90 üstü faturalara bir açıklama yapmak gibi bir zorunluluğunuz var! veya 64,90 değilde net sınırsız paket 68 tl diyebilirsiniz bu daha doğru olur "netsınırsız paket 64,90" derseniz sonradan 3,90 bağlantı ücreti aylık faturaya yansıtmaya kalkarsanız bu kandırmak olur aldatmak olur etik olmaz, tüketicinin korunması adına rekabet kurulu müdahale etmek zorunda diğer firmalardan müşteri çalmanın bir çeşit hiledir bu lütfen bunu en kısa zamanda düzeltin benim size önerim içinden çıkamıyorsanız; sözleşmeleri iptal edin yenilemek isteyenlere de doğru dürüst neyse o rakamı söğleyin 69,90 deyin ama baştan söyleyin sonradan + şuda var demek etik olmaz saygılarımla

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Mücahit15 Şubat 2013

  malum kurum yetkililerinin açıklamaları doğru değil verdikleri tlf numarasını arayın saatlerce kurumun reklamını dinlemek zorunda bırakıyorlar sonra müşteri temsilcisi meşgul sıra size geldiğinde görüşülecek deniliyor dakikalarca müzik dinlemek zorunda kalıyorsunuz bağlantı sağlandığında sizi konu hakkında yetkiliye aktarıyorum deniliyor yani girdapa düşmüşsünüz bir kere çıkamıyorsunuz dönence devam ediyor iptal edemiyorsunuz bir kere yakanızı kaptırmışsınız 12 ay esir oldunuz açıkçası pişmanım

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön