21 Eylül 2013 #2024466

TTNET Kampanyadan Yararlanamadım!

3 haftadan uzun bir süre önce İnternet'le Samsung Tablet Kampanyası ile 63 TL'lik paketten faydalanmak üzere TTNET başvuru formu doldurdum. 2 gün sonra arayan operatör bilgisiz olduğu için kampanya hakkında yanlış bilgi verdi ve tablet için aylık ek ücret istedi. Oysaki TTNET İnternet sayfasında böyle bir şey yazmıyor.


Başvurumu iptal ettirip şikayetçi oldum.Arayan operatöre durumu anlatınca, önceki operatörün yanlış bilgi vermiş olduğunu söyledi ve aylık ek ücret olmadığını anlattı. Bu durumda TTNET yanıltmacasına bir kere daha düştüm ve tekrar başvuruda bulundum. Ama tableti almak ne mümkün. TTNET aramadı bile. Bu ne ilgisiz bir firma! Kampanyada vaad edilen tableti vermiyorlar.

Ülke 89 Okunma

Cevaplar

 • Ülke13 Kasım 2014

  Şikayetimi çözmediler. Memnun değilim. Arama zahmetinde bile bulunmadılar.

 • Ülke10 Eylül 2014

  Kimse aramadı ve şikayetimle ilgilenmedi. Tüketicisine değer vermeyen kötü bir firma.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön