26 Mart 2013

Ttnet Kampanyadan Yararlanamadım!

2 Yıldır Ttnet 3 lu paket kullanıyorum. Firma bu paketlerle ilgili yeni kampanya yapmış ve bu kampanya 31.3.2013 te bitecekmiş. 4440375 i arayarak 29 martta paketim sona eriyor. Bende bu tarih itibariyle 49 tl lik paketinize(tivibu maxi, konuştukça öde ve 20 mbps limitsiz internete geçmek) istiyorum dedim.


Ancak müşteri ilişkileri mevcut kampanyadan yeni müşteriler yaralanabilir siz eskiler yararlanamazsınız dedi. Eski aboneler mevcut tesisatları ve bağlantıları olduğu halde neden bu kampanyadan yararlandırılmıyor ve cezalandırılıyor bunu anlamak imkansız. Ttnet neden müşterisini kaybetmeyi seçiyor. Bu konuda müşteri temsilcisinin verdiği anlamsız cevabı kesinlikle kabul etmemekteyim.

Murat 34 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön