04 Nisan 2014

TTNET Kampanyadan Faydalandırılmadım!

Mart ayı zarfında evvel aboneliğimin bitecek olmasına rağmen, TTNET'ten erkenden arandım ve 25 02 2014'de 24 ay Fibernet Limitsiz aboneliğimi yeniledim. Haftasına Samsung tablet kampanyası başlatıldı. TTNET teklifi olmadan, Mart'ı beklemiş olsa idim bu kampanyadan ilave bir de Samsung tablet sahibi olacaktım.


Talebimi ve bu fırsattan faydalandırılmamı, sadık bir müşterileri olduğumu ve kampanya şartlarını karşıladığımı yazılı/sözlü beyan etmeme rağmen talebim reddedildi. Oldukça uzun süredir sadık bir abone olmam hasebi ile bu imkanın bana çok görülmemesini beklerdim. Kendimi kandırılmış hissediyorum ve hala bu fırsattan faydalandırılarak bir Samsung tablet hediyesi bekliyorum.

Ender 64 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön