16 Ekim 2015

TTNET Kampanya Sürem Dolmuş!

Taahhütsüz olarak kullanmakta olduğum kampanya sürem dolmuş ve bu konu hakkında herhangi bir bilgilendirme tarafıma kurumca bildirilmedi. Dolayısıyla mevcut ödemekte olduğum fatura tutarım dışında bir meblağ ile karşılaştım. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise böyle bir bilgilendirmenin kurumca yapılmadığını belirttiler. Bu durumda ne yapılması gerekir? Kurumun eski bir kullanıcısı olarak bildirim hakkına sahip değil miyim?

Atiye 18 Okunma

Cevaplar

  • Atiye13 Kasım 2015

    Çağrı merkezlerince aranılıyorum fakat bu konu hakkında yardımcı olabilecek durumda değiller. Üzgünüm ama TTNET tarafından mağdur duruma düşmek ve sürekli olarak aynı şikayetlerde bulunmaktan yoruldum.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ekim 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön