10 Eylül 2013 #2004734

TTNET Kampanya Şartlarına Uymadı!

Nisan-Mayıs gibi TTNET müşteri hizmetlerinden arandım ve taahhüt süremiz bittiğinden 19.90 TL'lik bir kampanyadan bahsettiler. Ben kampanyayı kabul ettim sonrasında gelen fatura yine yüksek olduğundan defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen geri döneceklerini iletip hiçbir zaman geri dönmediler.


Sikayetvar.com'a yazdığım şikayetime (1969184) ise hiç bir çözüm bulunulamamış olup acilen sorun ile ilgilenilmesi hususunu rica ederim.


Aylardır fazla fatura ödemenin mağduriyetini yaşamakta olup, TTNET müşteri hizmetlerinin bu lakayt davaranışlarından dolayı şikayetçi olduğumu bildirmek isterim. Konu ile ilgili acil dönüşünüzü bekliyorum.

Aylin 60 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Aylin11 Eylül 2013

    aylardır devam eden kontroller nasıl olurda sonuçlanmaz gerçek ve güvenilir değildir. en kısa sürede dönülmediği taktirde yasal yollara başvuracağım. gereğini rica ederim

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön