17 Mayıs 2013 #1802190

Ttnet Kampanya Kapsamındaki Paketin Daha Sonra Yüksek Ücretlendirilmesi!

Taşındığım siteye fiber hattı geldiğinde, Ttnet ekipleri kapı kapı dolaşarak kampanyalı fiyatlardan bahsederek üyelik topladılar. Bende 12 ay taahhütlü 20 mbit sınırsız kampanyaya başvuruda bulundum.yanılt Fakat gelen ilk faturada kampanya fiyatının yansıtılmadığını (72 TL) gördüm.


Bununla alakalı 2 adet şikayet kaydı oluşturmama rağmen problemim çözülmedi. Bu aydan itibaren kampanyaya otomatik olarak geçirilmemi ve ilk aydaki fatura farkımın iadesini talep ediyorum.


Eğer problemim bu hafta içerisinde çözülmezse internetimi kapattıracağım ve ilk ay ki fatura farkından ve tüketiciyi yanıltmaya yönelik faaliyetlerinden ötürü Ttnet satış ekibini bilim teknolojileri kurumuna şikayet edeceğim.

Aliihsan 25 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön