13 Mayıs 2013 #1795891

Ttnet Kampanya Kapsamı Dışında Kalmak Yada Kalmamak!

İnternet hattımı kampanyalı zannediyordum fakat sadece 2 ay ücretsiz kullandıktan sonra 5 aydır faturalarımın %50 indirimli olması gerekirken indirimsiz faturalandırıldığımı fark ettim. Hem kampanya dışında sayılıyorum ve faturalarım öyle geliyor, yeni kampanyaya gireyim bir an önce dedim ve müşteri hizmetlerini aradım, aldığım yanıt daha ilginçti, efendim siz kampanya kapsamında görünüyorsunuz başka kampanyaya giremezsiniz.


Bu ne lahana turşusu be ne perhiz , Ttnet yetkilileri, sorunuma acil çözüm bulun, böyle komedi Türkiye'nin en büyük şirketlerinden birine yakışmıyor.

Şükrü 30 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Şükrü17 Mayıs 2013

    Henüz geri dönüş yapmadılar.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön