04 Nisan 2015

TTNET Kampanya İçin Yeni Koşul Öne Sürme

TTNET web sitesinde "Haydi Çiftetelliye" kampanyası için yazan koşullar arasında en az 2 aylık TTNET müşterisi olma maddesi var. On yıllık müşteri olduğum için bu madde bana uyuyor diye düşünerek müşteri hizmetlerini aradım ve kampanyaya geçme isteğimi ilettim. İlk başta telefon hattını TTNET Alo'ya geçirmek gerekiyor denildi ve ilgili birime aktarıldım.


TTNET Alo biriminde ise en az iki aylık TTNET Alo kullanıcısı olmam gerektiği söylendi. Web sitenizde böyle bir şey yazmıyor dedim, inceleyip döneceğim dedi. 5-10 dakika beklettikten sonra benim sistemde böyle gözükmüyor dedi. Kampanyaya geçiş işlemini yapamadım. Web sitesinde yazan koşulları niye uygulamıyor, yeni şartlar çıkarıyorsunuz?

Muammer 49 Okunma

Cevaplar

  • Muammer07 Nisan 2015

    Gelen cevabınızda da değişen hiçbir şey yok, aynı şeyleri söylüyorsunuz, web sitenizde yazmamasına rağmen yeni koşul öne sürmenizi, önce 2 ay TTNET Alo aboneliği istemenizi (ki kaç yıllık Türk Telekom telefon hattı) hiç anlamıyorum. Sözde TTNET kullanıcılarına özel kampanya.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Nisan 2015

    Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön