16 Mayıs 2013 #1801761

Ttnet Kampanya Hediyesi Olan Modem Cihazının Parasının İadesi Yapılmadı!

Normal internet tarifemizden fiber internete otomatik geçiş yapıldı, bizim onayımız olmadan. Akabinde de 7 gün içinde bu yeni tarifeye uygun ücretsiz modem gönderileceğini ve şayet 7 gün içinde modem gelmezse, Ankara Bahçelievler postanesinden alabileceğimizi söylediler.


Verilen sürede cihaz gelmeyince kendimiz bu dedikleri yere giderek cihazı elden aldık ve bizden para talep ettiler, bizde parayı geri alırız diye ve bir daha buraya gidip gelmemek için faturaya 12 eşit taksitle yansıtılması yöntemiyle modemi aldık ama maalesef para her ay tahsil ediliyor bizden ve de ttnet bunu elden aldınız. Yüz yüze satışlarda bunu iptal edemeyiz diyorlar. Ya bize bu parayı iade etsinler yada aboneliği iptal etsinler.

Hakan 138 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön