06 Şubat 2014 #2278529

TTNET Kampanya Hakkında Yanlış Bilgilendirme Yapıldı

05 Şubat 2014 Saat 12:55 ve 6 dakikalık konuşmamda TTNET için yeni kampanyadan bahsedildi. Daha sonra ben internet aboneliğini kabul ettim bunun yanında Tivibu Ev üyeliğini de istedim 4 defa üst üste UEFA ve Şampiyonlar Ligi' ni izleyebiliyor muyum diye sordum. Karşımda bayan bana 4 kez evet izleyebiliyor sunuz dedi. Ben durumun enteresan işlediğinin farkındaydım. Karşımdakine son kez ben size soruyorum hanfendi Tivibu Ev üyeliğimde UEFA ve Şampiyonlar Ligi'ni izleyeceğim siz bunu onaylıyor musunuz diye sordum. Doğrudur efendim dedi.


Ben de sözleşmeyi gönderin dedim. Şimdi bu durumda Tivibu bana bu maçları izletmez ise ses kayıtlarını onlara dinleteceğim. Gerekirse dava açacağım.

Zafer 54 Okunma

Cevaplar

  • Zafer09 Şubat 2014

    Çözüme ulaşmamıştır. Yanlış bilgilendirme yapılmıştır denilip kampanya detayları tekrar anlatılmıştır. Bu hatanın telafisi değildir. Eğer siz kurumsal iseniz çözümü bu şekilde halletmemelisiniz.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön