11 Şubat 2014 #2288508

TTNET Kampanya Değişikliği Yapılması İçin Aramada Detaylı Bilgilendirilmedim

2012 .11 tarihlerinde üyelik tipim değiştirilmiştir. Bu tarihlerde arandığımda taahhüt şartları konusunda net bilgilendirilmediğime inanıyorum. Bana ilk 2 ay bedava sonraki aylar 63 TL fiyat söylenmişti 24 ay taahhüt dolmadan diğer bir iss araması üzerine başka firmaya taşıttım bilgilendirme de yapılmadı süresi dolmadı.


Geçişle ilgili uyarı gelmedi bana 547 TL borç geleceği söylenmedi. Taahhüt başında anlatımı yapan TTNET görevlisi bayan gerektiği gibi bilgilendirmiş olsa kampanyalarınızın hiç birinden faydalanmazdım. Son dönemde internetim çok kesiliyor diye firma değiştim. Ve aramama rağmen ilgilenilmiyordu sorunlarım ile.

Sercan 64 Okunma

Cevaplar

 • Sercan31 Ocak

  Çözüm üretilmedi firmayı değiştim.

 • Sercan18 Şubat 2014

  Bu gün ttnet tarafından aranıldım fakat geçmişe dönük kontrol ettiklerini görüşmede her şeyi anlattıklarını konuşmada mevcut olduğunu bana dinletemeyeceklerini mahkemeye savcılığa başvurmam gerektiğini söylediler. Sanıyorum gidip başvurmayacağımı sanıyorlar gidip gereken görüşme kayıtlarının tarafıma iletilmesi için ne gerekiyorsa yapacağım. Bakalım ilk 12 ay 63 sonraki aylar 89 ve 24 ay herhangi bir gün vaz geçilir ise cezamızın ne olacağı söylenmiş mi söylenmemiş mi çok merak ediyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Sercan15 Şubat 2014

  1 haftadır geri dönülmedi ve her gün günde bir kere talebiniz inceleniyor diye sms gelip duruyor ama çözüm sıfır arayan soran detay isteyen de yok.

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön