06 Mayıs 2013 #1779301

Ttnet Kampanya Adaletsizliği!

Yeni abonelere telefon-limitsiz internet- tivibu 49 TL iken, eski abonelere tivibu olmayan paketi 64, 99 TL, bu durum bunla da sınır değildir. Bu kadar abone yarışı içinde olmak biz tüketicileri fazlası ile mağdur konuma getirmektedir. Alt yapı çalışmaları tamamlanmadan fiber-hiper vs. gibi kampanyaları çoğaltarak diğer kampanyanlara hiç önem ve imkan sağlanmamaktadır. Bu durum yine tüketiciyi mağdur etmektedir. Alt yapı çalışmaları tamamlanmadan da müşteri hizmetlerinde bu kampanyaları tek tek okuyup sonrada alt yapınız maalesef desteklemiyor demek ise adeta dalga demekle eş değer bir tutum ve davranıştır. Ttnet şiddetle kınıyorum. Ayrıca anne kızlık soy adının son iki harfi gibi soru ne demektir.

Kadir 18 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön