30 Nisan 2013 #1770375

Ttnet Kalitesiz Hizmet!

Yeni taşındığım siteye alt yapı olmasına rağmen yeterli sayıda port çekilmemiş uzun uğraşlar sonucu başvurularımı yaptım ve en geç 10 gün içinde sorunumu halledeceklerini söylediler. Şuan 16.gün ve telekom dan görüştüğüm ve görüşmem için verilen numaraların hiçbiri telefonumu açmıyor. Başka bir seçeneğim olsa Ttnet bağlatmak istemiyorum fakat diğer firmalar henüz taşındığım siteye alt yapılarını kurmadıkları için bu kalitesiz hizmete mahkum olmuş durumdayım. Reklamlara bu kadar masraf yaparken hizmet için personele bütçe kalmıyor herhalde.

Barış 51 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön