26 Mart 2013 #1707257

Ttnet Kalitesi Sürekli Düşüyor!

Ben Fatih bölgesinde oturmaktayım, işim gereği yıllardır internet kullanıyorum, uzun bir süre dial-up kullandım. Belki ilk Adsl abonelerinden biri benim. Ttnet ilk Adsl hizmetine geçtiğinde teknik bazı sıkıntılar yaşansa da en azından söz verebildikleri hizmeti verebilir halde idiler. Sonra biraz daha işler yoluna girdi 2-3 sene tamamen sorunsuz adsl kullandım ve çok memnundum. Fakat ne olduysa son 1-2 yılda her ay geçen ayı arar oldum.


Faturalar kabardı. Video izlemek mucize oldu. Hız testim her ay bir önceki aydan düşük çıktı. Bu ay başında hızım düzeltilmedi bile. Telefonla arayın dendi,manuel yapılacakmış. Aramadım, çünkü bıktım. Bugün hızım 1 Mb yani seneler önceki hız.Altyapı bence iflas etmiş.

Yılmaz 43 Okunma

Cevaplar

  • Yılmaz27 Mayıs 2013

    Merak eden varsa şu oldu, bir sorun yok diye mail atmışlar. Senelerdir 1.1mb hızım şu anda 3-4 aydır sabit olarak 550k, neticesinde kimseye yalan borcum yok. Neden böyle yapıldığı hakkında da fikrim yok.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön